back

За добу на Чернігівщині виявлено 388 вибухонебезпечних предметів — інформація від ДСНС в області станом на ранок 11 травня

11-05-2022 | 11:32

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 20 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 388 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 21039 вибухонебезпечних предметів.

За останню добу в області зареєстровано 8 пожеж, не пов’язаних з бойовими діями: 4 — у житловому секторі, 4 — на природних об’єктах. Загинула 1 людина.

Протягом доби рятувальники 2 рази залучалися до надання допомоги, зокрема 1 раз — до проведення аварійно-пошукових робіт у Чернігові. Під завалами зруйнованої будівлі знайдено тіло 1 людини.

На річці Десна нижче с. Розльоти продовжується розвиток другої хвилі водопілля з підвищеннями рівня води на 4-11 см на добу. Спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення в окремих населених пунктах Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської та Ріпкинської територіальних громад.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області