back

Ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу

10-05-2022 | 19:52

Урядом затверджено Постанову від 7 травня 2022 року № 540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», яка передбачає виплату коштів з державного бюджету для ветеранів війни.

Так, для інвалідів війни I групи сума такої допомоги складатиме 4 421 грн, II групи — 3 906 грн, III групи — 3 391 гривня.

Для учасників бойових дій грошова допомога буде виплачена у розмірі 1 491 грн, а для воїнів, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною — 4 421 гривня.

Водночас, для членів сімей загиблих військових та осіб, що до них прирівнюються, передбачили виплату у розмірі 966 грн, учасникам війни — 612 гривень.

Варто зазначити, що такі виплати здійснюватимуть у червні:

  • органи Пенсійного фонду України ветеранам, які перебувають на обліку в територіальних органах Пенсійного фонду України шляхом включення у відомості (списки) на виплату пенсій;
  • структурні підрозділи з питань соціального захисту населення ветеранам, які проходять військову службу у ЗСУ та інших військових формуваннях шляхом перерахування коштів на спеціальні рахунки військових частин за місцем їх служби, а особам, які не є військовослужбовцями — на поточні рахунки в уповноважених банках.

 

За повідомленням Головного управління
Пенсійного фонду України в Чернігівській області