back

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 9 травня

10-05-2022 | 12:59

У Чернігівській області тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Учора у Чернігові фахівці проводили обстеження та експертизи житлового фонду, що постраждав унаслідок російського вторгнення.

Експертні групи також працювали у с. Новоселівка Киселівської громади, де обстежували та фіксували руйнування. У цьому ж селі здійснюється розчистка майданчика для організації тимчасового модульного містечка.

У с. Монастирище Ічнянської громади працювали над усуненням поривів на газопроводі.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Учора, 9 травня, у роботах було задіяно 100 робітників та 55 одиниць техніки підрядних організацій.

На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин дорожники продовжували будувати переправу через один зі зруйнованих мостів у Ніжинському районі.

На трьох ділянках автошляху Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч провели ямковий ремонт, відновивши 530 кв. метрів покриття.

Тривали роботи і на шляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. Тут здійснювали як ямковий (612 кв. метрів), так і аварійний суцільний ремонт, провели рекультивацію кар’єру.

Ямковий ремонт (323 кв. метри) та аварійний суцільний ремонт також провели на дорозі Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі.

На автошляху М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ пневмоструменевим методом відремонтували 70 кв. метрів покриття, а також демонтували пошкоджені бар’єрні огородження.

На дорозі М-01 Київ — Чернігів дорожники продовжували земляні роботи, вкладали щебенево-піщану суміш.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації