back

Майже 100 дорожніх робітників учора працювали над відновленням транспортної мережі області

07-05-2022 | 14:14

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує приводити до ладу автошляхи. Зараз відновлюють основні напрями сполучення по області, у першу чергу на міжнародних трасах. Учора, 6 травня, у роботах було задіяно 96 робітників та 53 одиниці техніки підрядних організацій.

За словами начальника САД в області Романа Сміяненка, у ході бойових дій на Чернігівщині було зруйновано 680 кілометрів доріг та 23 штучні споруди — мости і шляхопроводи. Ця цифра може бути не остаточною, адже у деяких частинах області ще ведеться розмінування і дорожники фізично не можуть туди потрапити.

Вже відновлено проїзд через 7 штучних споруд — там організовано тимчасові об’їзди. Ситуацію ускладнює цьогорічний великий підйом води у річках, але дорожники роблять усе можливе, щоб оперативно налагоджувати сполучення.

Водночас Чернігівська ОВА разом з військовими опрацьовує можливість встановлення тимчасової переправи через Десну на в’їзді до Чернігова.

Учора тривало облаштування переправу іще через один з мостів на трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин у Ніжинському районі. Тут вкладали бетонні блоки та водопропускні труби. На іншій ділянці цієї дороги відремонтували 262 кв. метри покриття.

На двох ділянках траси Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч проводили ямковий ремонт покриття, загалом — 439 кв. метрів.

На автошляху М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ пневмоструменевим методом відремонтували 145 кв. метрів.

На дорозі М-01 Київ — Чернігів дорожники продовжували земляні роботи та формували основу зі щебенево-піщаної суміші.

Продовжуються роботи і на шляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. Там провели ямковий ремонт на трьох ділянках — всього 899 кв. метрів.

На двох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі проводили ямковий ремонт (375 кв. метрів) та ремонтували бар’єрні огородження.

Ще 132 кв. метри покриття відремонтували на дорозі Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області