back

Дорожники Чернігівщини нарощують обсяги ремонтів на трасах області

04-05-2022 | 10:10

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області активними темпами приводить до ладу транспортні шляхи. Учора, 3 травня, у роботах було задіяно 96 робітників та 53 одиниці техніки.

На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин дорожники продовжували облаштування проїзду через один з мостів у Ніжинському районі. Там проводили земляні роботи, влаштовували основу з ґрунту і щебню, вкладали бутовий камінь та плити перекриття. На іншій ділянці цього шляху здійснювали ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном (277 кв. метрів).

На двох ділянках траси Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч дорожники провели ямковий ремонт 325 кв. метрів покриття.

Ще 704 кв. метри опрацювали на трьох ділянках Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів, використовуючи як гарячий асфальтобетон, так і пневмоструменевий метод. На цій же трасі провели планування узбіч протягом 10 кілометрів.

На двох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі також провели ямковий ремонт (420 кв. метрів) та продовжили ремонт бар’єрних огороджень.

Ще 406 кв. метрів покриття відремонтували на дорозі Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті.

На дорозі М-01 Київ — Чернігів дорожники продовжували земляні роботи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області