back

Гуманітарна підтримка від литовських громад

03-05-2022 | 18:30

До Чернігівської області з перших днів нападу російської федерації на нашу державу надходить гуманітарна допомога з різних куточків світу.

Так, громада міста Кретинга та району (Литовська Республіка) за сприяння Асоціації «Український культурно-просвітницький центр «Родина» (місто Клайпеда) передали гуманітарну допомогу та автобус для потреб Чернігівщини.

Допомогу, яка складалася з харчових продуктів, медикаментів, засобів особистої гігієни, надано постраждалим від російської військової агресії жителям міста Чернігів, селищ Куликівка, Березна та навколишніх сіл. Крім того, до Чернігова було доставлено 2 генератори.

— Обласна військова адміністрація та жителі Чернігівщини щиро вдячні самоуправлінню міста Кретинга, громаді міста Кретинга та району, дирекції автобусного парку  Кретинги та Асоціації «Український культурно-просвітницький центр «Родина» за отриману допомогу. Ми цінуємо вашу підтримку і віримо, що спільними зусиллями ми здобудемо перемогу, — підкреслив заступник начальника обласної військової адміністрації Дмитро Іванов.

Загалом громадою міста Кретинга та району було зібрано та перевезено близько 340 ящиків гуманітарної допомоги для України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації