back

Рятувальники отримали одяг та спорядження європейського зразка

03-05-2022 | 18:35

До Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області доставили сьогодні надзвичайно цінний вантаж від європейських партнерів — сучасний захисний одяг та спорядження. Обновки розглядали разом з начальником Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеславом Чаусом та його заступниками — Дмитром Синенком та Дмитром Івановим.

— У час повномасштабного вторгнення російської армії рятувальники Чернігівщини встигають бути вчасно скрізь, де потрібні. Більш того, вони зуміли вберегти і власну техніку. Та, через велику кількість роботи, дуже швидко зношується амуніція, — зазначив В’ячеслав Чаус.

Дійсно, за словами рятувальників, захисний одяг при роботі в такому агресивному середовищі довго не слугує. Тому така допомога вкрай важлива. Наразі потрібні й інші речі, зокрема ліхтарі та апарати захисту органів дихання.

З технікою, пояснюють у Головному управлінні ДСНС в області, ситуація більш-менш нормальна: пошкодження, завдані під час бойових дій, не критичні. До того ж застарілі зразки поступово оновлюються завдяки допомозі, що постійно надходить в область. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації