back

Від волонтерів волонтерам: Чернігівський навчально-реабілітаційний центр отримав три авто

03-05-2022 | 16:10

Начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус відвідав 3 травня Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2. Привід приємний — передача транспортних засобів для потреб закладу та волонтерської діяльності.

— Волонтер — це покликання. Волонтер — це діагноз, у хорошому сенсі слова. Завдяки армії та волонтерам досі стоїмо. Сьогодні інша група волонтерів передала закладу безцінні подарунки: авто для волонтерського центру та дві спецавтівки з підйомниками. Увесь транспорт наповнений гуманітарною допомогою, — сказав В’ячеслав Чаус.

Начальник ОВА подякував директорці закладу, волонтерці з понад 20-річним досвідом Регіні Гусак за те, з першого дня в бою, допомагаючи не лише вихованцям навчально-реабілітаційного центру, а й всім до кого змогла дотягнутися.

— Ми дуже довго чекали спеціалізованих автомобілів, адже завдяки ним насамперед зможемо швидше і в комфортних умовах привозити на заняття дітей. А ще — переміщатися по всій Україні, навіть їздити за кордон (бо запрошення є, а можливості не було). Крім того, спеціальний підйомник, яким оснащене кожне авто, настільки зручний, що дитина на візку самостійно, без допомоги асистента, зможе ним користуватися. Тож маємо багато планів, які невдовзі втілимо у життя! Обов’язково! — поділилася Регіна Гусак.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації