back

На Чернігівщині пенсії у березні та квітні профінансовано своєчасно і в повному обсязі

29-04-2022 | 12:12

Пенсійний фонд України забезпечив своєчасне фінансування пенсійних виплат за березень та квітень жителям Чернігівської області. Зокрема, 25 березня в повному обсязі профінансовано пенсії за квітень. Про це повідомило Головне управління Пенсійного фонду України в області.

Профільні фахівці нагадали, як отримати виплати, якщо людина евакуювалася в інший регіон.

Якщо пенсіонер отримував пенсію через банківську установу, то він може отримати її в будь-якій області України, а також за кордоном. Якщо ж людина отримувала пенсію через АТ «Укрпошта», тобто через відділення поштового зв’язку за місцем проживання, і вимушена була через небезпеку змінити фактичне місце проживання, то вона може отримати виплати у відділеннях АТ «Ощадбанку» як грошовий переказ без відкриття рахунку, або ж у іншому відділенні АТ «Укрпошта» за місцем тимчасового перебування.

Для цього потрібно звернутися до органу Пенсійного фонду України (особисто, за телефоном або через особистий електронний кабінет на вебпорталі електронних послуг) чи до контакт-центру АТ «Укрпошта» за телефоном 0-800-300-545.

Якщо особа не визначилася із місцем проживання, можна зателефонувати до контакт-центру АТ «Укрпошти» та повідомити про це оператора. У такому разі можна отримати виплату в будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти.

Можлива також ситуація, коли не працюють банки, через які перераховують пенсію. У такому випадку, коли до Міністерства соціальної політики та/або Пенсійного фонду України надходить інформація від Національного банку про неможливість відповідного банку виплачувати пенсії, їхня виплата здійснюється шляхом переказу коштів одержувачу без відкриття рахунку через АТ «Ощадбанк».

Також, якщо особа не має можливості зняти з картки готівку, то є можливість скористатися такими сервісами Укрпошти:

  • перерахування коштів з картки для отримання готівки у відділенні Укрпошти, або з доставкою за адресою проживання, користуючись послугою «З картки додому»;
  • зняття коштів через POS-термінали у відділеннях Укрпошти.

За повідомленням Головного управління 
Пенсійного фонду України в Чернігівській області