back

В’ячеслав Чаус: Війна не скінчилася. Та ми маємо вже зараз починати відновлювати економіку

28-04-2022 | 19:41

Уперше після відступу російських військ голова ОВА В’ячеслав Чаус відвідав Ніжинщину та Прилуччину. На порядку денному найнагальніше: забезпечення гуманітарною допомогою, відновлення постраждалих населених пунктів, а також спілкування з підприємцями.

До цих районів уже надійшли продовольчі набори. Їх розподілено по відповідних службах громад, а звідти – направлять адресно до громадян. У разі виникнення запитань щодо гуманітарної допомоги варто звертатися саме до органів місцевого самоврядування — місцевих рад та виконкомів. Продовольством Чернігівщину забезпечили Рівненська та Дніпропетровські області.

«Я щиро вдячний фантастичним громадам Рівненщини та Дніпропетровщини за цю допомогу, яку вони сьогодні надають. Це дуже цінно. Усе обов’язково потрапить до тих, хто потребує», — наголосив В’ячеслав Чаус.

Відновлення економіки — ще одне важливе завдання на сьогодні. Відтак, голова ОВА поспілкувався із місцевою владою та підприємцями щодо стабілізації роботи бізнесу.

«Війна не скінчилася. Та ми маємо вже зараз починати відновлювати економіку. Задля життя. Задля перемоги. Звісно, найпростіше це робити там, куди загарбники не дійшли. На щастя, у Прилуках росіян не було», — зауважив В’ячеслав Чаус.

Принагідно голова Чернігівської ОВА подякував за якісну роботу у цей нелегкий час місцевим керівникам виконавчої гілки влади та самоврядування.

«Наша сила — в єдності. Війна об’єднала нас ще більше і ми не маємо це стратити», — наголосив очільник обласної військової адміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації