back

Комендантська година у Великодню ніч на Чернігівщині триватиме з 23:00 до 05:00

23-04-2022 | 11:47

Цієї неділі, 24 квітня, християни східного обряду величають Воскресіння Ісуса Христа.

Великдень – це головна подія церковного року для всіх християн, незалежно від дати святкування. Свято символізує перемогу світла над темрявою та добра над злом. Мир обов'язково прийде на нашу землю. Задля перемоги України ми, українці, повинні зберегти силу духу та мудрість. Нехай наша віра в краще тільки міцніє.

Чернігівська обласна військова адміністрація нагадує про важливість дотримання обмежень воєнного стану та наголошує на необхідності дотримання комендантської години з 23:00 до 5:00.

Зокрема про це йдеться у розпорядженні начальника ОВА В'ячеслава Чауса №152 від 22 квітня 2022 року.

Задля безпеки, запрошуємо вірян приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн.

Трансляція богослужіння Православної Церкви України з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві розпочнеться сьогодні, 23 квітня, о 23:30 в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" та на каналі "UA: Культура".

Трансляція богослужіння Української Греко-Католицької Церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві почнеться 24 квітня о 07:30, так само в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" та на каналі "UA: Культура".

Наголошуємо, час комендантської години змінено лише на одну ніч! 25 квітня Чернігівщина повернеться до звичного графіку: з 21:00 по 5:00

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації