back

За добу на Чернігівщині виявлено 291 вибухонебезпечний предмет — інформація від ДСНС в області станом на ранок 21 квітня

21-04-2022 | 09:41

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 13 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 291 такий предмет (з початку воєнних дій всього вилучено 16053 вибухонебезпечні предмети).

За останню добу пожежі в області не зареєстровані. Всього з початку воєнних дій ліквідовано 491 пожежу, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.

За минулу добу рятувальники 6 разів залучалися до надання допомоги, зокрема 3 рази — до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель. З початку повномасштабної війни здійснено 156 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 76 загиблих. Так, під час додаткових пошукових та демонтажних робіт у підвальних приміщеннях були виявлені тіла ще 3 загиблих від бомбових ударів: одного на об'єкті по вул. Чорновола та двох на стадіоні ім. Гагаріна.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області