back

За добу на Чернігівщині виявлено 531 вибухонебезпечний предмет — інформація від ДСНС в області станом на ранок 20 квітня

20-04-2022 | 09:52

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 16 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 531 такий предмет (з початку воєнних дій всього вилучено 15762 вибухонебезпечні предмети).

Піротехніки Вінницької, Волинської, Полтавської, Кіровоградської, Хмельницької, Луганської областей продовжують допомагати чернігівським рятувальникам вилучати та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети на території Чернігова та Чернігівської області. Всього до робіт залучено 44 особи та 17 одиниць спеціальної техніки.

Усі зусилля піротехнічних підрозділів ДСНС України максимально направлені на розмінування територій, що знаходились під окупацією військ російської федерації. Сапери попереджають людей бути обережними і одразу повідомляти про підозрілі знахідки за номером 101.

За останню добу в області зареєстровано 4 пожежі, не пов’язані з бойовими діями.

Всього з початку військових дій ліквідовано 491 пожежу, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.

За минулу добу рятувальники 3 рази залучалися до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель. З початку повномасштабної війни здійснено 150 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 73 загиблих.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області