back

Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 19 квітня

19-04-2022 | 11:03

Триває розмінування території області. За добу групи піротехніків ДСНС 25 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 678 таких предметів (з початку воєнних дій всього вилучено 15231 вибухонебезпечний предмет).

За словами начальника обласного управління ДСНС Романа Гордового, рятувальники відпрацьовують вже останні заявки від населення у Чернігові, працюють у Шестовиці, Новоселівці, Количівці (у напрямку Іванівки та Ягідного) та у Ніжинському районі, а найближчими днями прибудуть у Куликівську громаду.

Піротехніки також допомагають аграріям, обстежуючи поля за їхніми запитами для убезпечення польових робіт.

За останню добу пожеж в області не зареєстровано.

Всього з початку військових дій ліквідовано 487 пожеж, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.

За минулу добу рятувальники 2 рази залучалися до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель, зокрема, розбирали завали по вул. В. Чорновола, 15 у Чернігові. З початку повномасштабної війни здійснено 147 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 73 загиблих.