back

Дорожники Чернігівщини ліквідують наслідки бойових дій та забезпечують проїзд областю

13-04-2022 | 18:02

У результаті російського вторгнення на території Чернігівської області пошкоджено понад 626 км доріг державного значення та 20 мостів і шляхопроводів.

Служба автомобільних доріг активно працює над відновленням транспортного сполучення.

Так, дорожники розпочали облаштування тимчасових переправ на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів. Це важливий маршрут для підвозу гуманітарної допомоги до Чернігова і далі - до інших районів області. Одну з переправ на цій дорозі планують завершити найближчим часом. За словами заступника керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенка, тут працюють 11 одиниць техніки. Іншу планують облаштувати до кінця тижня.

З часу деокупації Чернігівського регіону дорожники встигли відновити тимчасовий міст на дорозі Р-83. На тій же дорозі за 2 кілометри забезпечено проїзд біля ще одного зруйнованого мосту, залізобетонного.

Організовано проїзд через понтонну переправу на дорозі Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка.

Зараз триває генеральне прибирання основного маршруту з Чернігова до столиці – траси М-01 Київ – Чернігів. Це критично важливий логістичний маршрут. Тут очищено 15 кілометрів.

На черзі — очищення автошляху Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч. Біля одного з населених пунктів на цій трасі також вже будують тимчасовий проїзд поряд зі зруйнованим мостом.

За інформацією та зі світлинами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області