back

У Чернігові погасили культову поштову марку «Русскій воєнний корабль, іді...»

12-04-2022 | 20:41

Символічна церемонія відбулася перед розтрощеним внаслідок російських бомбардувань порталом Головпоштамту.

Відбиток штемпеля першого дня поставив начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус разом з очільницею Чернігівської дирекції Укрпошти Оленою Дорошенко.

— «Русскій воєнний корабль, іді...»,— сміливо каже Укрпошта Чернігівщини, — говорить В’ячеслав Чаус. — І дарма, що на фоні розтрощеного головного поштового відділення області, зате в команді непереможних. Решту відбудуємо!

До заходу долучилися один із лідерів фольк-рок-гурту «Kozak System» Іван Леньо, начальник Чернігівської районної військової адміністрації Андрій Кужель, радник начальника ОВА В’ячеслав Скоряк.

Марка, натхненна вже легендарною фразою черкаського морпіха Романа Грибова, стала першим знаком поштової оплати, який випустили в умовах воєнного стану в Україні.

Її надрукували в двох номіналах: F – для обігу в Україні та W – для відправки листів за кордон. Відправити листи з цією маркою не можна тільки в росію та білорусь, оскільки Укрпошта припинила співпрацю з цими країнами

Автор ескізу – Борис Грох. Чоловік родом з Криму, зараз проживає у Львові. Його роботу обрали онлайн голосуванням з-поміж робіт українських та іноземних художників.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Чернігівської обласної військової адміністрації