back

Збираємо інформацію про руйнування на території області

|

Чернігівська обласна військова адміністрація збирає інформацію про руйнування, заподіяні на території області російськими військами.

Для цього працює телеграм-бот @ChernihivDMG_bot (t.me/ChernihivDMG_bot)

Запускайте бот та, керуючись його інструкціями, обирайте потрібний район і населений пункт Чернігівщини, щоб внести інформацію про пошкоджену будівлю та її адресу.

Бот приймає відомості як про житлові будинки та приватні садиби, так і адміністративні будівлі, заклади освіти, культури, медицини тощо.

Для верифікації інформації також вкажіть, будь ласка, своє прізвище та ім’я, а також контактний телефон у міжнародному форматі (+380…)

На останньому етапі можна додати і геолокацію зруйнованого об’єкта, але якщо з цим кроком виникають проблеми — його можна пропустити.

Зібрані відомості будуть опрацьовані у профільних підрозділах Чернігівської ОВА та допоможуть швидше скласти перелік зруйнованих та пошкоджених об’єктів та оцінити обсяг ресурсів, потрібних для їхнього відновлення.

Крім того, заявку про пошкоджене під час війни майно можна у застосунку Дія.

Для цього у розділі "Послуги" слід вибрати пункт "Пошкоджене майно" та заповнити форму, куди внести відомості про пошкоджений об'єкт, фото та опис руйнувань та контактні дані.

Для більш ефективного опрацювання інформації варто подавати заявку як у Дії, так і в телеграм-боті Чернігівської ОВА