back

Пенсії на Чернігівщині виплачуються

14-03-2022 | 12:02

На Чернігівщині попри все продовжується виплата пенсій. Усі необхідні відомості були надруковані та передані у відділення Укрпошти вчасно. Це стало можливим завдяки підтримці, зокрема, колег з інших областей, адже у Чернігівській області системи не працюють.

Отже, у березні мешканці області отримають виплати навіть з урахуванням індексації.

Наразі відділення Укрпошти по всій Чернігівщині працюють у межах наявної готівки, яку отримують як комунальні платежі та виручку від підприємств торгівлі. Тому громадян закликають громадян сплачувати за комунальні послуги у відділеннях пошти, адже це допоможе комусь з пенсіонерів, а також гарантує роботу підприємств, що надають відповідні послуги.

У місті Чернігові з 19 відділень працює 18 (окрім відділення в районі «Яцево»). Поновлено роботу відділення в районі ЗАЗ. Пенсію виплачують навіть за відсутності електроенергії у мікрорайоні.

Найближчим часом у відділеннях Укрпошти обласного центру можна буде придбати і харчові продукти.

Графік роботи: з 11:00 до 16:00 (може змінюватися залежно від без пекової ситуації).

Якщо людина, що отримує пенсію, вимушено змінила місце проживання, вона може прийти у найближче відділення Укрпошти, аби написати заяву на грошовий переказ з відділення, де раніше обслуговувалася.

Укрпошта закликає громадян здійснювати якомога більше операцій через свої відділення. Також допомагати своїм літнім сусідам, знайомим та родичам у цей нелегкий час. Разом – ми сила.