back

23 роки на варті безпеки: авіазагін ДСНС у Ніжині відзначає чергову річницю

22-02-2022 | 16:16

Вони гасили пожежі у Туреччині, Ізраїлі, Європі, виконували рятувальні місії з перевезення біженців у різних частинах світу. І сьогодні, в 23-ю річницю з дня створення, особовий склад Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій вирушає на чергове завдання.

Втім, без урочистостей не обійшлося. Долучилися до них заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов, Ніжинський міський голова Олександр Кодола, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Дмитро Бондар, начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області Роман Гордовий.

Спеціальний авіазагін сформовано 22 лютого 1999 року. Потім — реформований в авіаційний підрозділ ДСНС України, призначений для розв’язання спеціальних задач прогнозування, попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.

— За час існування загін перетворився на потужну структуру служби надзвичайних ситуацій, яка готова рятувати та надавати допомогу з повітря у будь-якій екстремальній ситуації. Вас знають далеко за межами не тільки Чернігівської області, а й України. Ви завжди готові на всі сто відсотків до виконання покладених державою завдань. Нехай так буде завжди. Влада ж, зі свого боку, сприятиме створенню комфортних умов роботи. Зокрема, цьогоріч продовжиться реалізація програми Президента «Велике будівництво», завдяки якій покращується інфраструктура в кожній громаді Чернігівщини, — зазначив Дмитро Іванов. Вітаючи особовий склад з 23-ю річницею, він висловив вдячність кожному рятувальнику за мужність та відданість обов'язку.

За роки існування підрозділ значно покращив матеріально-технічну базу. Рятувальники сподіваються, що так буде і надалі.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 23-ї річниці від дня створення Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Подяку голови облдержадміністрації оголошено:

Григорію Герману — начальнику частини (технічно-експлуатаційної (ланки)) авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;

Валерію Калитв’янському — начальнику режимно-таємного відділення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;

Петру Носкову — начальнику медико-санітарної частини (голові амбулаторно-лікарської комісії) Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;

Юрію Пучку — майору служби цивільного захисту, бортовому авіаційному техніку протипожежної авіаційної ланки на літаках авіаційної ескадрильї спеціального призначення на літаках Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;

Сергію Якименку — майору служби цивільного захисту, начальнику центру зв’язку вузла зв’язку автоматизованих систем управління та радіотехнічного забезпечення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації