back

У Новій Басані дорожники ремонтують міст через річку Недра

18-02-2022 | 09:30

На трасі Н-07 Київ – Суми у селі Нова Басань на виконання програми Президента «Велике будівництво» триває капітальний ремонт моста через річку Недра.

Ця ділянка дороги межує  з Броварським районом Київської області.

Міст довжиною майже 20 метрів зведений у 1960 році, у 1980-му його реконструювали. 

Для того, щоб водії могли проїхати цією ділянкою автошляху, перед початком ремонту було збудовано тимчасову об’їзну дорогу.

На об’єкті вже проведені земляні роботи, пробурено і забетоновано 12 паль, влаштовано два ростверки, зроблено дві насадки опори.

Також  виготовлені всі балки прогонової будови, їх на мосту буде сім.

Наразі триває влаштування однієї з опор мосту.

Серед запланованих робіт - влаштування нової монолітної плити, гідроізоляції, укладання асфальтобетону, встановлення огородження та інші.

Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".

Нагадаємо, що цьогоріч у Чернігівській області планується продовження масштабних робіт з капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність траси по області – 143 км. Кількість ділянок капітального ремонту – 18, ділянок реконструкції - 5. На початок січня поточного року на 103,6 км дороги вже вкладено верхній шар покриття. Загалом же в межах президентської програми «Велике будівництво» Служба автодоріг в області планує капітально відремонтувати 34,2 км доріг, ще на 153 км - провести поточний середній ремонт, здійснити реконструкцію шести та капремонт дев’яти мостів.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області