back

Ніжинці — єдині з усією Україною

16-02-2022 | 13:29

На центральній площі Ніжина, в День єднання, під Державний Гімн України посадовці разом з громадськістю урочисто розгорнули 30-метровий Державний Прапор. До заходу долучилися заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов, очільник Ніжинської РДА Григорій Ковтун та Ніжинський міський голова Олександр Кодола. Доєдналися і керівники громад Ніжинського району.

– Сьогоднішнє свято – це не про політику і не про владу, це про єднання українського народу. В кожному куточку нашої країні, і на Чернігівщині в тому числі, підіймаються прапори від найбільших до найменших. Це означає одне — ми єдині, — наголосив заступник голови ОДА.

Також цього дня Дмитро Іванов, Григорій Ковтун, керівники громад та представники громадськості відвідали Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут». Там вони поклали квіти до Монументу.

До слова, Президент України Володимир Зеленський 14 лютого підписав указ про відзначення в Україні сьогодні, 16 лютого, Дня єднання. Його мета – посилити консолідацію українців, зміцнити їхню стійкість через зростання гібридних загроз, зменшити вплив пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації