back

У Гончарівському розгорнули стометровий Державний Прапор України

16-02-2022 | 11:12

Україна — єдина, соборна, незалежна. Такою вона стала в результаті багатовікової боротьби та загартувань. Утім, випробовування не скінчилися. Свою єдність українці продемонстрували сьогодні під час урочистостей, які одночасно відбулися в кожній області, в тому числі й на Чернігівщині.

Так, у селищі Гончарівське відбулася церемонія розгортання 100-метрового Державного Прапора України. Тут зібралися військові, представники органів влади та місцева громада. До заходу долучився і заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко:

— Україна дев’ятий рік протидіє російській агресії. Та держава робить усе, щоб підтримати, захистити наших хлопців та дівчат, які зараз на передовій. Ми не забуваємо ветеранів, які вже відслужили і повернулися до цивільного життя. Підтримуємо родини загиблих героїв. Зібравшись разом, ми показуємо, що нікого не боїмося. Нам є чим оборонятися. І навіть ядерна зброя, що є в Російській Федерації, не може залякати серце українського воїна.

До учасників заходу звернувся заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Синенко:

— У цей день замайоріли тисячі прапорів по всій території нашої країни. Коли ми єдині — ми непереможні. Коли єдині — нам не страшні ні внутрішні, ні зовнішні загрози. Коли єдині — нами пишається весь цивілізований світ. В єдності — наша сила і наше майбутнє. Тому єднаймося і будемо непоборні.

В тому, що Україна — єдина і неподільна, наголосила і голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко:

— Якраз на прикладі Гончарівської громади можна говорити про єдність. Місцеве самоврядування, військові, виконавчі органи влади — ви всі тут працюєте в одному режимі. Коли такий тандем буде в цілому в Україні, ніякі загрози нам будуть не страшні.

До слова, сьогоднішню подію в Гончарівському ініціювала сама громада. Стяг, що тут розгорнули, далі «подорожуватиме» громадами області. Наступна локація — Десна.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації