back

Жителі Чернігова на знак єднання вийшли на центральну площу міста

16-02-2022 | 11:06

Сьогодні у День єднання, на Красній площі у центрі Чернігова зібралися небайдужі містяни, ветерани, представники органів влади та громадськості. У ході заходу урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн.

Заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк, перша заступниця голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, ветеран АТО/ООС Ігор Бизган та  представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області Сергій Бутко закликали українське суспільство до єднання.

Жанна Шерстюк наголосила, що саме згуртоване суспільство зможе подолати будь-які виклики та труднощі.

Україна — єдина, здатна про себе подбати та захистити свою незалежність і свободу. Попри тривалі зовнішні загрози та безперестанні намагання держави-агресора дестабілізувати ситуацію українці згуртовані як ніколи та готові до відсічі. Крім того, на захисті України — і Збройні сили, і вітчизняні дипломати, і держави-партнери.

Сьогоднішній день в Україні оголошено Днем єднання Указом Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 з метою консолідації суспільства та зміцнення його стійкості.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації