back

Чернігівський поліцейський Олександр Гавриленко удостоєний державної нагороди

14-02-2022 | 12:53

Чемпіон міжнародних Ігор Нескорених–2018, поліцейський з Чернігова Олександр Гавриленко, відповідно до указу Президента України, нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Державні нагороди та відомчі відзнаки учасникам української збірної Invictus Games різних років вручила наприкінці минулого тижня міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Варто зазначити, що спортсмен пройшов непростий шлях до визнання на міжнародному рівні.

Упродовж 2014–2016 років брав участь у бойових діях у Донецькій та Луганській областях. Отримав тяжке поранення. Після лікування та реабілітації продовжує службу в роті поліції особливого призначення.

— Під час реабілітації я став активніше займатися спортом. Зараз не уявляю свого життя без нього. У 2017 році до нашого підрозділу поліції прийшов офіційний лист із запрошенням взяти участь у Національних Іграх Нескорених для бійців, які мали поранення. Тоді, в 2017 році, я посів третє місце в жимі штанги лежачи, але не увійшов до складу збірної України, що поїхала на Ігри до Канади. А вже наступного року я перейшов з важкої вагової категорії в середню і виборов золоту нагороду з пауерліфтингу на Національних Іграх Нескорених. Таким чином потрапив до збірної України, яку представляв на світових Іграх Нескорених, в австралійському Сіднеї, — згадує Олександр Гавриленко.

Так, поліцейський спецпризначенець Олександр Гавриленко повернувся з Австралії чемпіоном — виборов перемогу з пауерліфтингу в середній вазі, взявши рекордну для його групи вагу (177 кілограмів).

— Зараз я продовжую активно тренуватися і готуватися до наступних змагань. Планую взяти участь в міжнародних змаганнях «Ігри воїнів», які мають відбутися у серпні цього року в США, — поділився Олександр. — Тренуюся тричі на тиждень, аби показати достойний результат.

За повідомленням Головного управління
Нацполіції в Чернігівській області.
Фото – Міністерство у справах ветеранів України