back

Як почати і досягти успіху в бізнесі підкажуть в Новгород-Сіверському Центрі підтримки підприємництва та туризму

11-02-2022 | 11:53

Урочисте відкриття цього першого в громаді бізнес-майданчику відбулося учора за участю представників облдержадміністрації, Програми USAID DOBRE,  Агенції регіонального розвитку області та місцевої влади.

Саме такий список учасників обумовлений тим, що всі вони долучилися до створення Центру.

Так, Програма USAID DOBRE допомогла з технікою та іншим необхідним устаткуванням, загалом на суму понад 326 тисяч гривень.

Громада виплачуватиме заробітну плату працівнику центру та підтримуватиме приміщення в належному стані.

З державного бюджету, точніше, коштів, отриманих від ЄС в рамках фінансування програми підтримки секторальної політики, надійшло більше 728 тисяч гривень.

— Звичайно ґрунтовну підтримку надала і облдержадміністрація. Адже подібні заклади обов’язково мають бути. Це простір для об’єднання, співпраці та діалогу влади та бізнесу. Сприяючи створенню подібних центрів держава допомагає бізнесу як існуючому, так і потенційному, — наголосив заступник голови ОДА Дмитро Іванов.

У Центрі зроблено якісний ремонт, облаштовано коворкінг та консалтинг-зону, організовано простір дизайн-мислення для формування креативних та інноваційних рішень.

Вагомою складовою розвитку бізнесу Новгород-Сіверщини є і неабиякий туристичний потенціал. Тож в Центрі надаватимуть і такі інформаційні послуги.

Крім того, учора жителі громади отримали і сучасну спецтехніку: трактор та сміттєвоз.

Ключі від останнього передав Людмилі Ткаченко, голові ТГ, керівник Програми USAID DOBRE Брайан Кемпл. Сміттєвоз за 2 мільйона гривень придбано саме в рамках Програми.

На трактор з навісним обладнанням громада витратила майже 800 тисяч гривень власних коштів, ще планують закупити 34 сміттєві контейнери.

Сучасний дороговартісний транспорт полегшить роботу комунальників та допоможе їм покращити санітарний стан у населених пунктах Новгород-Сіверської громади.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації