back

До уваги водіїв! На дорогах області – місцями ожеледиця

08-02-2022 | 09:00

Сьогодні вдень хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура 0º - 2º тепла.

Дорожники просять водіїв завжди враховувати погодні умови, обирати швидкість руху та маневри відповідно до дорожньої обстановки.

На дорозі взимку не можна різко гальмувати, необхідно знижувати швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Слід пам’ятати, що гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є довшим. Автівки мають бути перевзуті у зимову гуму.

На зимовий період дорожнє господарство області перебуває у режимі цілодобового чергування. Проводяться роботи з очищення покриття від снігу та обробка протиожеледними матеріалами. У першу чергу, техніка виїжджає на дороги з найбільшою завантаженістю.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах державного значення та надання інформації про стан проїзду діє цілодобова гаряча лінія: (0462) 661-893, 941-141 (зі стаціонарного) та (095) 271-43-74 (з мобільного).

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області