back

Водії! Будьте обережні на зимових дорогах!

04-02-2022 | 13:42

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області радить водіям, плануючи поїздки, враховувати погодні умови та раціонально оцінювати ситуацію. Виїжджаючи на зимову дорогу, варто бути уважними та обережними, не забувати, що гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є довшим. Потрібно тримати дистанцію з іншими транспортними засобами, не допускати різкого гальмування, знижувати швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Особливо обережно слід проїжджати мости та естакади.

Автівки мають бути перевзуті у зимову гуму з нормальними протекторами.

По Чернігівській області 4 лютого мінлива хмарність, вночі місцями невеликий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 7-12º морозу, вдень 3-8º морозу.

У зимовий період дорожнє господарство області перебуває у режимі цілодобового чергування. За необхідності, проводяться роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами. У першу чергу техніка виїжджає на шляхи з найбільшою завантаженістю. Це міжнародні, національні та регіональні траси, далі - територіального значення.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах державного значення та надання інформації про стан проїзду діє цілодобова гаряча лінія: (0462) 661-893, 941-141 (зі стаціонарного) та (095) 271-43-74 (з мобільного).

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області