back

єПідтримка: вакциновані підлітки від 14 років отримають тисячу грн на освітні послуги

04-02-2022 | 08:57

З 7 лютого отримати 1000 грн в рамках програми єПідтримка зможуть підлітки від 14 років, які отримали дві дози щеплення проти COVID-19. Гроші можна буде витратити на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому/спортивному дитячому таборі, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя.

За повідомленням МОЗ, станом на 2 лютого програмою єПідтримка вже скористалися майже 8 млн громадян. Загалом з початку запуску програми на картки українців перераховано 7,9 млрд грн, з яких громадяни вже витратили 2,3 млрд грн.

Щоб отримати кошти за програмою єПідтримка, необхідно:

  • пройти повний курс вакцинації однією зі схвалених ВООЗ вакцин: Pfizer/BioNTech; AstraZeneca/Covishield; CoronaVac (Sinovac Biotech); Johnson&Johnson (достатньо однієї дози); Moderna;
  • завантажити/оновити додаток «Дія» (послуга доступна лише у додатку) та згенерувати «зелений» COVID-сертифікат;
  • у розділі «Послуги» додатку «Дія» натиснути кнопку єПідтримка;
  • обрати з переліку банків свій, щоб відкрити віртуальну картку (пластикову картку можна отримати у фізичних відділеннях банків). 

Додаток перенаправить користувача на сторінку банку для створення віртуальної картки. Після цього в додаток «Дія» надійде підтвердження про створення картки.

Зауважимо, на сьогодні в Чернігівській області повний курс вакцинації (2 дози) мають 1136 підлітків.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України та
 
Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики