back

На посаду директора РЛП «Міжрічинський» рекомендовано Сергія Кошового

02-02-2022 | 17:08

Засідання комісії облдержадміністрації з проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ «Регіональний ландшафтний парк “Міжрічинський”» провів заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.

На посаду керівника комунального закладу був лише один претендент — Сергій Кошовий. Юрист за першою освітою та еколог — за другою, він виконує обов’язки директора РЛП з серпня 2019 року.

Кандидат представив членам комісії перспективний план розвитку регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський» та поінформував про роботу закладу протягом останнього часу.

У ході обговорення учасники засідання висловили свої зауваження та пропозиції до діяльності закладу в цілому та до роботи Сергія Кошового зокрема.

Треба бути більш активними у співпраці як з громадами та правоохоронними органами на місцях, так і з обласними структурами. Облдержадміністрація та обласна рада готові сприяти розвитку «Міжрічинського», проте ініціатива має йти від вас, — наголосив Дмитро Іванов.

Після більш ніж годинного обговорення комісія все ж рекомендувала Сергія Кошового на посаду директора комунального закладу та визначила термін контракту — один рік. Остаточне рішення про призначення прийматимуть депутати обласної ради.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.