back

Стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО-2022

01-02-2022 | 13:32

Від сьогодні до 9 березня можна зареєструватися на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання поточного року.

Документом, що підтверджує реєстрацію, є відповідний сертифікат. Це обов’язковий документ для допуску в пункти проведення тестувань. У ньому містяться номер та PIN-код, потрібні для входу до інформаційної сторінки учасника.

У разі потреби, можна внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію, що також триватиме до 9 березня.

Кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів (загалом ЗНО відбуватиметься з 13 предметів). Можна і більше, але на платній основі. Вартість складання додаткових навчальних предметів відрізнятиметься залежно від того, чи є в сертифікаційних роботах завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, які перевіряють екзаменатори.

Щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) цьогоріч потрібно буде сплатити 789 гривень, за інші предмети (історію України, географію, фізику, хімію чи біологію) — 354 гривні.

Не пізніше 29 квітня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики й завершиться 17 червня тестуванням з біології.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено до 30 червня на особистих інформаційних сторінках.

Звертаємо увагу, що на сайті  Українського центру оцінювання якості освіти розміщено «Путівник учасника ЗНО-2022».

За повідомленням Міністерства освіти і науки України,
Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації