back

В обласному молодіжному центрі тривають роботи з пристосування під Хаб соціального партнерства

31-01-2022 | 15:48

У приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру у розпалі ремонтно-будівельні роботи. Нагадаємо, після ремонту ця будівля буде пристосована під Хаб соціального партнерства та інституційного розвитку. 

Проєкт реалізується в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Він втілюється коштом Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з місцевого бюджету. Реставрація будівлі колишнього кінотеатру — пам’ятки архітектури місцевого значення — стартувала в грудні 2021 року. Загальна площа об’єкту – 2655,9 м2

За цей час повністю завершено демонтажні роботи в будівлі. Замінено віконні блоки на першому та другому поверсі. Влаштовано бетонну стяжку круглої зали на другому поверсі та в блакитній залі на першому поверсі, загальною площею близько 800 м2. Наразі виконуються електромонтажні роботи у всіх внутрішніх приміщеннях об’єкту. На першому поверсі влаштовуються санвузли з урахуванням принципів доступності та безбар’єрності.

 Хаб – один з наймасштабніших проєктів «Великого будівництва» на Чернігівщині, що реалізується протягом 2021-2023 років. Загальна кошторисна вартість – 58,3 мільйона гривень. Співфінансування з місцевого бюджету складає 5,8 мільйона гривень.

Хаб стане мультифункціональною та доступною платформою для навчання, тренінгів, консультацій, переговорів тощо. У першу чергу його використовуватимуть для заходів, спрямованих на підвищення ділової активності молоді та розв'язання соціальних проблем області.

За повідомленням Управління капітального будівництва
Чернігівської облдержадміністрації