back

Велике будівництво: у Чернігівській області створюють сучасний простір для молоді та бізнесу

06-01-2022 | 13:31

У Чернігові в активному темпі здійснюються ремонтно-будівельні роботи в Обласному молодіжному центрі. Після реставрації приміщення буде пристосоване під Хаб соціального партнерства та інституційного розвитку.

Проєкт реалізується в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» коштом Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з місцевого бюджету. Реставрація будівлі стартувала у грудні 2021 року.

За цей час повністю завершено демонтажні роботи. Влаштовано бетонну стяжку круглої зали на другому поверсі та підготовлено основу під бетонну підлогу в блакитній залі.

Одночасно виконуються електромонтажні, сантехнічні та малярні роботи у внутрішніх приміщеннях.

Нині будівельники завершують заміну вікон на першому та другому поверсі. Загальна площа замінених віконних блоків — 110 кв. метрів.

Хаб – один з наймасштабніших проєктів «Великого будівництва» на Чернігівщині, що реалізується протягом 2021-2023 років. Загальна кошторисна вартість – 58,3 мільйона гривень. Співфінансування з місцевого бюджету складає 5,8 мільйона.

Усередині будівлю молодіжного центру повністю перебудують, зовні ж пам’ятка архітектури не зміниться — реконструюють фасад та покрівлю. У процесі переобладнання особлива увага буде приділена максимальному дотриманню принципів доступності та безбар’єрності.

Хаб стане мультифункціональною та доступною платформою для навчання, тренінгів, консультацій, переговорів тощо. У першу чергу його використовуватимуть для заходів, спрямованих на підвищення ділової активності молоді та розв'язання соціальних проблем області.

За повідомленням Управління капітального будівництва
 Чернігівської облдержадміністрації

Світлини Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю та У
правління капітального будівництва 
Чернігівської облдержадміністрації