back

Особистий кабінет допоможе інвесторам розвивати бізнес на Чернігівщині

06-01-2022 | 11:40

Віднедавна для того, щоб реалізувати інвестиційний проєкт на Чернігівщині, не обов’язково їхати до обласного центру чи шукати особистої зустрічі з фахівцями державної адміністрації.

Заявити про бажання інвестувати, повідомити про можливі проблеми у впровадженні інвестиційних проєктів та отримати зворотний зв'язок від органу виконавчої влади тепер можна в особистому «Кабінеті інвестора» https://www.chernihiv-oblast.gov.ua/user/.

Цей інтерактивний комунікаційний інструмент запущений в дію на виконання Комплексної програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна». Передбачається, що він сприятиме залученню інвестицій в область та вирішенню проблемних питань, що при цьому можуть виникати.

Всі операції доступні цілодобово і здійснюються в дистанційному режимі. Подавати заявки та звернення можна як українською, так і англійською мовою. Розробник — Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації — має забезпечити швидке реагування та опрацювання поданих заявок, а також подальший зворотний зв’язок для налагодження плідної співпраці між інвесторами та органами державної влади.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.