back

До 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15-02-2013 | 12:17

15 лютого біля пам’ятного знаку землякам – воїнам-інтернаціоналістам пройшли урочисті заходи, присвячені відзначенню 24-й річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У заходах взяли участь керівники області та міста, учасники бойових дій, члени сімей загиблих військовослужбовців, громадськість.

Звертаючись до присутніх, заступник голови – керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, голова Чернігівської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Микола Стрілець наголосив, що завдяки активній позиції ветеранських організацій воїнів-афганців налагоджено дієву співпрацю з органами обласної виконавчої влади з таких важливих питань, як увіковічення пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, соціальний захист учасників бойових дій, інвалідів, сімей загиблих та військово-патріотичне виховання молоді, посилення її духовних та моральних цінностей.

«З боку обласної влади і надалі будуть здійснюватися всі можливі заходи щодо соціального захисту учасників бойових дій та підтримки ветеранського руху», - наголосив Микола Стрілець.

До учасників заходу також звернулися перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова комітету сімей загиблих в Афганістані військовослужбовців при обласному відділенні Української спілки ветеранів Афганістану Лариса Кожар, син учасника бойових дій на території Республіки Афганістан, ліцеїст 2 курсу Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Євген Хотінь.

Присутні вшанували пам'ять загиблих при виконанні військового обов’язку на території Афганістану та інших держав хвилиною мовчання.

Прес-служба облдержадміністрації