back

У 2022 році на Чернігівщині коштом ДФРР реалізовуватиметься сім проєктів

30-12-2021 | 12:50

Чергове засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, провів сьогодні голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.

У ході засідання члени регіональної конкурсної комісії затвердили відповідний перелік проєктів. Так, у списку сім об’єктів, три з яких перехідні (Григорівська ЗОШ Бахмацької громади, гімназія імені Васильченка в Ічні та кінотеатр імені Щорса з пристосуванням під Хаб соцпартнерства та інституційного розвитку). Серед нових — стадіон у Коропі, дитячі садочки у селі Кобижча Бобровицької ТГ та в Чернігові, Поштова станція губернського казначейства в обласному центрі. Останній об’єкт в рейтингу поступався школі в Борзні.

— Залишок коштів не дозволяє профінансувати роботи у Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської. Однак, навчальний заклад входить до переліку програми Велике будівництво-2022, тож гроші на ремонт вишукуємо з інших джерел. Натомість решти вистачить для участі в реставрації з пристосуванням під музей Чернігова пам'ятки архітектури місцевого значення Поштової станції губернського казначейства, — прокоментував В’ячеслав Чаус.

На всі передбачені ремонтні та реставраційні роботи з Державного фонду регіонального розвитку у 2022 році для Чернігівської області передбачено понад 97 мільйонів гривень. Ще 24 мільйони додадуть громади.

Затвердили учасники засідання і обсяги фінансування по кожному з технічних завдань у відсотковому співвідношенні.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації