back

Дмитро Іванов: Чернігів отримав обіцяні кошти за реконструкцію Валу

29-12-2021 | 14:17

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко брав участь у виїзному засіданні Уряду, яке 12 травня відбувалося в Чернігові. Принагідно він ознайомився із пам’ятками архітектури на стародавньому Валу, який так люблять жителі Чернігова, та запевнив, що кошти на оновлення цього історичного місця будуть виділені з державного бюджету.

Реконструкція Валу розглядалася тоді як один із перших об’єктів у межах проєкту «Велика Реставрація».

Проте доки тривала процедура виділення коштів, реконструкцію було завершено коштом міського бюджету. Втім, обіцяні місту кошти для реконструкції Валу Чернігів отримав: Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 15 грудня затвердив перерозподіл видатків державного бюджету, призначених на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

За цим розпорядженням до бюджету Чернігівської міської територіальної громади вчора, 28 грудня, надійшло понад 66 мільйонів гривень.

Таким чином держава, і Уряд зокрема, дотрималися своїх зобов’язань. Оскільки закон зворотної дії не має, а реконструкція Валу, на яку призначалися ці кошти, завершена, рішення про використання фінансів прийматиме Чернігівська міська рада. Головне, що Чернігів отримав кошти, які держава гарантувала для реконструкції Валу у рамках «Великої реставрації». За домовленістю із мерією кошти у сумі 66 мільйонів витратять на ремонти об’єктів у Чернігові, — прокоментував ситуацію заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.

Нагадуємо, реконструйований Вал відкрили для містян та туристів до 30-ї річниці Незалежності України 24 серпня.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.