back

У Борзні відкрили оновлений стадіон «Колос»

29-12-2021 | 12:30

Футбольне поле із природним газоном, легкоатлетичне ядро з біговими доріжками й секторами, трибуни на пів тисячі місць: від сьогодні у Борзні функціонує сучасний стадіон, де можуть займатися як професійні спортсмени, так і любителі.

Реалізували проєкт в рамках програми Президента України «Велике будівництво» за майже 10 мільйонів гривень, з яких 7,1 мільйона — кошти Державного фонду регіонального розвитку. Як зазначила голова Борзнянської громади Лариса Осадчук, відкриття «Колоса» вже давно очікувала місцева спортивна спільнота.

Привітала жителів громади з непересічною подією заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк:

— Приємно, що спортивна інфраструктура розбудовується не лише у столиці чи обласних центрах, а й у невеличких містах та селах. Як підтвердження — стадіон у Борзні, стадіони у Носівці та Куликівці, які також реконструюються цього року. Відкриття подібних об’єктів — гарна нагода зорієнтувати місцевих жителів на здоровий спосіб життя. Спорт — це теж дозвілля, це і є запорука нашого здоров’я.

За словами заступниці голови ОДА, труднощів із втіленням наміченого не виникало — всі роботи відбувалися вчасно, за графіком. 

Під час заходу Жанна Шерстюк вручила Подяку голови облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію українського футболу та з нагоди 30-річчя від дня створення Української асоціації футболу Олегу Кордюку — тренеру-викладачу з футболу Борзнянської дитячо-юнацької спортивної школи.

Стадіон «Колос» — один із семи проєктів ДФРР, що реалізуються у 2021 році. Як прокоментувала Жанна Шерстюк на брифінгу для місцевих ЗМІ, на часі — відкриття стадіону у Носівці. Практично завершені роботи з реставрації філармонії та реконструкції ЛОР-відділення обласної лікарні. Реконструкція приміщення під дитячий садок у Кіптях закінчилася ще на початку грудня. Роботи на двох об’єктах — школі у Григорівці Ніжинського району та в Обласному молодіжному центрі — продовжаться наступного року.

Нагадаємо, що в цілому за програмою «Здорова Україна», яку ініціював Президент Володимир Зеленський, передбачається побудувати дві тисячі активних парків по Україні, 10 тисяч спортивних майданчиків, 19 льодових арен по всій державі, 100 стадіонів, 25 спортивних «магнітів».

Мета цієї програми — завдяки популяризації здорового способу життя збільшити тривалість життя українців. А також зробити спорт цікавим і доступним для всіх українців.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації