back

На оновленому мосту через Лисогір дорожники встановлюють огорожу

29-12-2021 | 12:00

Триває реконструкція мосту через річку Лисогір поблизу села Олексинці на трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Підрядник вже забетонував прогонову будову та уклав нижній шар асфальтобетону. Зараз проводить монтаж мостової огорожі. На черзі – укоси. Навесні за сприятливої погоди  дорожники укладуть верхній шар асфальтобетону та облаштують підходи до мосту.  

Роботи ведуться на виконання програми Президента України "Велике будівництво".

Прослужив старий міст через Лисогір понад 50 років. Його довжина - 46 метрів, матеріал - попередньо напружений залізобетон. Експлуатаційний стан – передаварійний.

Наприкінці травня 2021 року міст закрили на реконструкцію. Стару споруду розібрали та приступили до спорудження нової.

Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

Об'їзд місця проведення ремонтних робіт здійснюється по тимчасовій дорозі, зведеній паралельно до старого мосту.

Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги по території області – майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.

Дорога побудована у 1965-1980 роках. Вже тривалий час була непридатна до сучасного транспортного навантаження. В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритах та вантажопідйомності.

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області відремонтовано 188,2 кілометра доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області