back

Герман Галущенко: Українська енергосистема має необхідний резерв потужності, і держава виконує свої зобов’язання щодо сталого електропостачання

28-12-2021 | 18:12

Українська енергосистема має необхідний резерв потужності. Держава виконує свої зобов’язання щодо сталого електропостачання. Жодна квартира, будинок, громада, район чи місто не будуть відключені через нестачу електроенергії. На цьому наголосив Міністр енергетики Герман Галущенко на брифінгу щодо поточного стану проходження опалювального сезону.

За його словами, єдиною причиною відсутності електропостачання може бути проведення планових або аварійних ремонтів енергомереж операторами систем розподілення.

Водночас Міненерго вважає неприпустимим проведення ремонтних робіт з відключенням від енергопостачання в опалювальний період. Тим паче – без надання альтернативного живлення споживачам.

Міністерство звернулося до НКРЕКП для аналізу збільшення кількості таких ремонтів у грудні, проведення перевірок і вжиття заходів щодо недопущення такого в майбутньому.

Держенергонагляд також висловив позицію щодо необхідності утримання ОСР від проведення планових ремонтів при низьких температурах.

Пресслужба Міністерства енергетики України