back

Реставраційні роботи у приміщенні філармонії — на фініші

28-12-2021 | 17:42

Реставрація будівлі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм завершується. Термін здачі об’єкта – 29 грудня 2021 року.

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус сьогодні знову побував у філармонії, щоб особисто пересвідчитись у належних темпах та якості реставраційних робіт.

Оновлення філармонійного центру ведеться з 2019 року. За цей час у будівлі замінені вікна та двері; відремонтовані дах та фасади, стіни та стеля глядацької зали, облаштовані вхідні та службові тамбури, модернізоване звукопідсилювальне, освітлювальне та мультимедійне обладнання, механіка та крісла глядацької зали. Змінилася і прилегла територія: паркан замінено на новий, встановлено автоматизовані ворота, подвір’я вимощене плиткою. Приміщення закладу, яке є пам’яткою архітектури місцевого значення, після реставрації підсвічується у темний час доби.

Кошторисна вартість проєкту, який реалізується в рамках програми Президента «Велике будівництво» — майже 32 мільйона гривень. Близько 22 з них — фінансування поточного року.

Особлива увага при реконструкції приміщення була приділена питанню доступності. Тут дотримано усіх вимог створення безбар’єрного простору: встановлені пандуси, передбачено підйомник, облаштовані санвузли для осіб з інвалідністю.

Наразі у філармонії залишилося встановити лише підйомник. Адже фізичних бар'єрів на шляху до мистецтва точно не має бути, — наголосив В’ячеслав Чаус та додав, що квитки до філармонійного центру можна придбати у рамках програми "єПідтримка".

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.