back

Водії! На зимових дорогах будьте обережні

24-12-2021 | 12:35

На зимовий період дорожнє господарство області перебуває у режимі цілодобового чергування. За необхідності, проводяться роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами. У першу чергу техніка виїжджає на дороги з найбільшою завантаженістю - міжнародні, національні та регіональні.

Так, учора ввечері на дорогах працювало 8 одиниць техніки та 10 робітників підрядних дорожніх організацій, а вночі — 4 механізми та 5 працівників. Проводили обробку покриття чистою сіллю та піщано-сольовою сумішшю. Загалом на чергуванні 44 одиниці спецтехніки та 48 працівників.

Сьогодні у Чернігову хмарно з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. 

Служба автодоріг у Чернігівській області закликає водіїв завжди враховувати погодні умови та обирати максимально безпечну швидкість руху. Слід також враховувати, що при погіршенні погодних умов потрібен час, аби всюди доїхала техніка, а після обробки покриття спрацювала протиожеледна суміш.

Зимова дорога вимагає більшої обережності, зосередженості та уважності за кермом! Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху! Взимку обов'язково використовуйте зимові шини - це ефективне керування автомобілем, контроль за рухом і траєкторією, мінімальний гальмівний шлях. На слизькій дорозі краще уникати різких маневрів і обгонів. Головне правило зимового водіння – нижча швидкість, більша дистанція.

За суттєвого ускладнення погодних умов рекомендуємо утриматися від поїздок на великі відстані. 

Водіям вантажівок із собою обов'язково слід мати ланцюги протиковзання, вони стануть у пригоді на ділянках з крутим підйомом та спуском.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду діє цілодобова "гаряча лінія": (0462) 661-893, 941-141 (зі стаціонарного) та (095) 27-143-74 (з мобільного).

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області