back

Освіта – інвестиції – здоров’я: В’ячеслав Чаус у «Чернігівській політехніці»

23-12-2021 | 18:30

Наглядова рада Національного університету «Чернігівська політехніка» затвердила сьогодні план роботи на наступний рік. Засідання провів голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, він же і очолює цю наглядову раду.

— Гордий, що "Чернігівська політехніка" нині один із кращих вищих навчальних закладів України. І неймовірно щасливий, що маю змогу долучитися до розвитку університету, — сказав В’ячеслав Чаус і додав, що в цьому напрямі заплановано чимало.

Серед наміченого — реалізація масштабного проєкту в межах президентської програми «Велике будівництво». Йдеться про першу в області льодову арену, місце для побудови якої обрано біля «Чернігівської політехніки». 

— Упевнений, такий потужний спортивний об'єкт точно стане улюбленим місцем здорового дозвілля студентства та загалом усіх мешканців міста й області, — підкреслив В’ячеслав Чаус.

Нагадаємо, що відповідно до типового проєкту сучасні льодові арени розраховані на 450 місць. Передбачено облаштування роздягалень, спеціальних сушарок для форми, спортивної зали, зони для фудкорту зі скляною стіною (з кафе можна буде побачити те, що відбувається на льоду). 

Уже почалися археологічні дослідження на ділянці, саме ж будівництво стартує орієнтовно в І кварталі 2022 року.

Говорили учасники засідання і про запровадження нових підходів у навчанні, щоб випускники вишу були більш конкурентоспроможними на ринку праці. Для цього будуть працювати над програмами спільно з підприємствами нашої області — потенційними роботодавцями — та іноземними партнерами.

До речі, фахівці та студенти вишу активно залучаються до міжнародних програм і проєктів, мають можливість навчатися та стажуватися у закладах вищої освіти країн Європи.

Крім того, університет — єдиний в області багатопрофільний навчально-науковий центр з системою безперервної освіти. До його складу входять два коледжі, сім навчально-наукових інститутів, два факультети, 33 кафедри, центр перепідготовки та заочного навчання, аспірантура та докторантура, бізнес-інноваційний центр, наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ та центр довузівської підготовки. На сьогодні у виші навчається понад сім тисяч студентів.

Принагідно В’ячеслав Чаус ознайомився з матеріально-технічною базою «Чернігівської політехніки».

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації