back

На дорозі Н-07 розпочато забивання паль для опор мосту через річку Удай

24-12-2021 | 08:30

Міст через річку Удай поблизу села Переволочна на трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закритий на демонтаж. Наразі половину старої конструкції розібрали. Розпочато забивання паль для нових опор.

Це третій міст через Удай, який реконструюють на дорозі Н-07 в рамках виконання президентської програми "Велике будівництво". Інші два - поблизу Прилук та Манжосівки. Побудований у 1970 році. Його довжина - 84,24 метра, матеріал – попередньо напружений залізобетон. Стан - передаварійний.

В процесі реконструкції стару споруду демонтують і зведуть нову, що відповідає сучасним нормам навантаження та безпеки дорожнього руху. Зведуть нові опори, прогонову будову, влаштують мостове полотно, зроблять систему водовідводу, укріплять відкоси, облаштують пішохідну зону, відремонтують підходи до штучної споруди.

Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги по території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною. Станом на грудень 2021 понад 100 км мають верхній шар покриття.

Тривалий час дорога була непридатна до сучасного транспортного навантаження. В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритах та вантажопідйомності.

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області відремонтовано 186 кілометрів доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області