back

У Кіптях свої двері дошкільнятам відкрив новий дитячий садок

20-12-2021 | 12:20

Сьогодні у Кіптівській громаді свято: тут запрацював дитсадок «Лелека». Розташований він у приміщенні колишньої школи, яке менш ніж за пів року реконструювали в межах президентської програми «Велике будівництво». Оновлений за сучасними вимогами заклад відвідуватимуть дошкільнята з шести населених пунктів громади.

Загалом у приміщенні 5 просторих кімнат. Обладнано велику ігрову, спальню, спортивну залу, харчоблок та окрему їдальню, санвузли, в тому числі й інклюзивний, приміщення для прання, кабінети та підсобки. Будівельники реконструювали та утеплили дах та стіни, оновили котельню, усі інженерні мережі.

— Ми навіть і не мріяли, що у нас буде настільки сучасний садок. Саме в таких умовах має навчатися і виховуватися кожна дитина незалежно від місця проживання, — звернувся до учасників заходу голова Кіптівської громади Володимир Кучма.

Вартість робіт — 6,9 мільйона гривень, з яких 4,2 мільйона — кошти ДФРР, 2,7 мільйона — з місцевого бюджету Кіптівської сільської ради.

— Цей проєкт — приклад ефективної співпраці держави та місцевого самоврядування, — підкреслив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, який завітав на урочисте відкриття. — А головне — вже від сьогодні тут лунає щирий дитячий сміх... те, заради чого все і робиться.

Роботи на об’єкті, за словами голови облдержадміністрації, виконані якісно. Загалом же на Чернігівщині завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» відбудовано 52 соціальних об’єкти й більш ніж 530 кілометрів доріг.

Під час брифінгу для місцевих ЗМІ В’ячеслав Чаус прокоментував хід вакцинальної кампанії в області:

— Менше 43% — це дуже малий показник, щоб досягнути колективного імунітету. Втім по Україні Чернігівщина за темпами щеплення проти Covid на сьомій сходинці. Наша область досі залишається у «червоній» зоні. Нагадую, що всі нині чинні карантинні обмеження діятимуть і в «жовтому» рівні епіднебезпеки.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації