back

Ще більше банків почали видавати картки за програмою «єПідтримка»

16-12-2021 | 19:01

З 19 грудня повнолітні громадяни України з «зеленим» ковід-сертифікатом зможуть отримати тисячу гривень за програмою «єПідтримка», ініційованою Володимиром Зеленським.

У такий спосіб держава надасть підтримку бізнесу, що найбільше постраждав внаслідок COVID-19. Адже витратити ці кошти одержувачі зможуть лише на визначені товари та послуги: книги, квитки на внутрішній залізничний чи авіатранспорт, білети до кінотеатрів, театрів, музеїв, абонементи у фітнес-клуби тощо. Громадяни поважного віку — також і на ліки.

За декілька днів окремі банки, що беруть участь у програмі, відкрили понад 1,7 мільйона віртуальних карток для виплат вакцинованим. Відучора такі картки почали оформлювати і державні «Приватбанк» та «Ощадбанк».

Про це сьогодні нагадала під час брифінгу для місцевих ЗМІ заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк. 

Вона також розповіла про поточну ситуацію  із захворюваністю на COVID-19 та підкреслила, що єдиним дієвим способом боротьби з цією хворобою є вакцинація. За минулу добу щеплення в області отримали 3763 особи. Стабільною залишається і ситуація з киснем у медичних закладах: на ранок 16 грудня у наявності було 23,5 тонни рідкого кисню та 675 40-літрових балонів газоподібного.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації