back

У Чернігові визначили переможців «Конкурсу стартапів 2021»

16-12-2021 | 11:57

Учора в приміщенні Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбувся фінал «Конкурсу стартапів 2021». Можливість виступити перед потенційними інвесторами у форматі пітчингу (тобто, коротких презентацій проєктів) стартапери Чернігівщини отримали вперше.

Проєкти конкурсантів оцінювали директорка Агенції регіонального розвитку Юлія Дарницька, заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов, очільниця Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик, представниця Chernihiv.IT Ольга Рись та голова Чернігівської молодіжної міської ради Михайло Брижко.

Нам було дуже важко обрати переможця. Всі проєкти різні та цікаві. З поданих робіт ми обрали 17 стартапів, які реально втілити в життя. Дякую всім за нові та унікальні ідеї, — звернувся Дмитро Іванов до присутніх та наголосив, що такі конкурси є дуже важливими для області, а облдержадміністрація зі свого боку завжди готова надати необхідну допомогу в організації подібних заходів.

Отже, перемогу у конкурсі отримав Олег Гончар зі своєю ідеєю створення «Yapidoo». Це платформа для тих, хто шукає людей для спільного дозвілля (концерт, пробіжка тощо). Продукт вже готовий на 90%. На другому місці опинився Михайло Барбарич з ідеєю «Runeverywhere» – це об’єднання бігунів у всьому світі. На третьому — Олександр Литвин, який презентував електротранспорт модульного типу та Олександр Бусел з ідеєю «Pumpkin selles».

Нагадаємо, що «Конкурс стартапів 2021» організувала Агенція регіонального розвитку Чернігівської області. Участь у ньому взяли 25 учасників. Приймалися проєкти на етапі розробки та проєкти, що вже готові до комерціалізації (мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у виробництво або застосовані в господарській діяльності). Формат презентації стартапу — Elevator Pitch (коротка розповідь про концепцію продукту, проєкту або сервісу). Участь у конкурсі безкоштовна.

За інформацією Агенції регіонального розвитку
Чернігівської області