back

На трьох мостах на дорозі Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП "Славутич" – Чорнобиль дорожники забивають палі для нових опор

13-12-2021 | 09:38

На автомобільній дорозі Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль у рамках Програми президента України "Велике будівництво" капітально ремонтується одразу три мости. Один поблизу села Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.

Паралельно усім трьом мостам споруджені тимчасові об'їзні дороги. Вже проведений демонтаж старих конструкцій штучних споруд. Зараз проводяться роботи по забиванню паль довжиною від 10 до 14 метрів.

 
Експлуатаційний стан мостів - четвертий, тобто передаварійний. Це штучні споруди через суходіл. Їх довжина - по 18,5 метра. Збудовані у 1967 році. Два з них у 1988 році були реконструйовані.
У процесі капітального ремонту старі конструкції будуть демонтовані. У планах, зокрема, – забити залізобетонні палі довжиною 10 метрів, влаштувати монолітні бетонні насадки, а на опори – прогонову будову, зробити мостове полотно, сполучення мосту з підходами, укріпити укоси, відремонтувати підходи до мостів, облаштувати систему водовідводу та інше.
Підрядна організація - ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РЕДДІТО".
 
В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області було заплановано відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області