back

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація

09-12-2021 | 12:00

На базі Чернігівського обласного молодіжного центру, що в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса, буде створено Хаб соціального партнерства підприємництва та інституційного розвитку. Проєкт реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво» коштом Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з місцевого бюджету.

Реставрація будівлі стартувала на початку грудня. З ходом робіт ознайомився сьогодні голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

— Хаб – один з наймасштабніших проєктів Великого будівництва, що реалізовуватиметься протягом 2021-2023 років. Загальна кошторисна вартість – 58,3 мільйона гривень. Співфінансування з місцевого бюджету складає 5,8 мільйона. Субпідрядників буде багато, адже передбачені різні види робіт. Наразі триває демонтаж: готується приміщення під коворкінг, зібрано сценічне обладнання. У планах — до нового року замінити вікна, — сказав В’ячеслав Чаус під час брифінгу для місцевих ЗМІ.

Усередині будівлю молодіжного центру повністю перебудують та осучаснять, зовні ж пам’ятка архітектури не зміниться — реконструюють фасад та покрівлю. Особлива увага — максимальне дотримання принципів доступності в процесі переобладнання. Тож трохи більше ніж за два роки у Чернігові з’явиться мультифункціональна та доступна платформа для організації інноваційного та підприємницького підходу до розв'язання соціальних проблем області, підвищення ділової активності молоді, проведення сесій, навчання, консультацій, переговорів та інше.

Традиційно голова ОДА закликав жителів Чернігівщини убезпечити себе та своїх близьких від наслідків коронавірусної хвороби:

— На сьогодні маємо трохи менше 40 відсотків вакцинації населення двома дозами. На жаль, водночас зі спадом чергової хвилі ковіду падають і темпи щеплення. Як на мене, це неприпустимо, адже для колективного імунітету необхідно досягнути 80 відсотків плюс. Пам’ятайте, що вакцинація — єдиний дієвий спосіб боротьби з Covid-19!

Принагідно В’ячеслав Чаус нагадав, що трохи більше, ніж за тиждень в Україні стартує програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. З 19 грудня кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації, отримає тисячу гривень.

З одного боку, це підтримка бізнесу, з іншого — своєрідний бонус для повністю щеплених. Адже кошти можна витратити з користю для себе: придбати залізничні та авіаквитки на внутрішні рейси, абонементи до спортзали чи фітнес-клубу, відвідати кінотеатри, театри, музеї чи виставкові центри, купити книжки (перелік послуг буде доповнюватися).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації