back

8 навчальний Чернігівський центр Держспецтрансслужби МОУ святкує 30-ту річницю ЗСУ з новим бойовим прапором

07-12-2021 | 17:11

Сьогодні на урочистостях у військовій частині з нагоди Дня Збройних Сил України та отримання нового бойового прапора зі стрічкою з почесним найменуванням «Чернігівський» був присутній заступник голови ОДА Дмитро Іванов.

Нагадаємо, що вчора у Києві в межах святкування 30-ї річниці ЗСУ за дорученням Президента України Володимира Зеленського заступник головнокомандувача ЗСУ, генерал-лейтенант Євген Мойсюк вручив 8-му навчальному центру Державної спеціальної служби транспорту бойовий прапор зі стрічкою з почесним найменуванням «Чернігівський».

Зазначимо, що 8 навчальний Чернігівський центр готує спеціалістів та молодших командирів для структурних підрозділів Держспецтрансслужби за 28 спеціальностями. З них 13 – ліцензовані (цивільні), зокрема монтери колії, такелажники, машиністи кранів, бульдозера, екскаватора, водії всіх категорій тощо, та 15 – специфічні (сапери, водолази, охоронці та інші).

Центр має потужну навчально-технічну базу, що включає 57 навчальних класів, декілька навчальних полігонів, необхідну техніку. Це дає змогу забезпечувати для курсантів високий рівень підготовки. Також у частині розташовані сучасний спортивний комплекс, басейн, клуб військової частини та бібліотека.

Підрозділи 8-го навчального центру з 2014 року беруть участь в проведенні АТО/ООС на сході України. Солдати та офіцери центру залучаються до інженерних робіт, охорони важливих об’єктів. Також вони будують мости, виконують завдання по розмінуванню об’єктів національної транспортної системи та житлових районів на звільнених територіях Донецької та Луганської областей.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації