back

7 грудня — День місцевого самоврядування

07-12-2021 | 09:00

Сьогодні Україна відзначає свято, значення якого зростає із року в рік. Адже децентралізація, що активно впроваджується у нашій державі, наділяє громади все більшими повноваженнями та ресурсами.

І надзвичайно важливо, щоб громади скористалися цими можливостями раціонально та з користю — для створення комфортного та якісного життєвого простору з сучасними школами, лікарнями та адміністративними центрами, зі спортивними майданчиками та закладами культури. Важливо, щоб люди могли отримати там якісні кваліфіковані послуги.

Тому це свято не лише для керівників органів місцевого самоврядування, а й для депутатів місцевих рад, для усіх активних членів громади, які вболівають за її соціальний та економічний розвиток.

Обласна державна адміністрація активно переймається питаннями децентралізації на Чернігівщині, у тісній взаємодії з органами місцевого самоврядування дбає про економічну та соціальну спроможність громад області. Адже саме така співпраця призведе зрештою до зростання рівня життя в регіоні.

Тож у цей святковий день бажаю усім небайдужим членам нашої великої обласної громади розумного самоврядування, виважених та ефективних рішень, снаги та натхнення на їх реалізацію! Щастя, здоров’я та успіхів у добрих справах на благо Чернігівщини!

З повагою
голова Чернігівської обласної державної адміністрації
В'ячеслав Чаус